Hledáte práci? Vyberte si z 24 otevřených pozic

IT Support Specialist

IT Support Specialist přímo pro IT společnost v Praze

Německá IT společnost, která komplexně podporuje mnoho dalších klientů po celém světě, aktuálně hledá kolegu do malého IT on-site týmu s mezinárodním přesahem přímo v Praze.

Co Vás čeká:

- Zaškolí Vás seniornější kolega a k dispozici je i podpora z mateřské společnosti.
- Komplexní L1 a především L2 support konkrétní pobočky v Praze na Pankráci.
- Naučíte se mnoho nového nejen ve správě síťové infrastruktury ale i v klasickém L2 on-site supportu pro konkrétní společnost.
- Budete denně v kontaktu i s našimi zahraničními pobočkami. Využijete tedy i AJ.

Ideální profil:

- Min. 1 rok zkušeností jako IT Support on-site, IT service desk L2 apod.
- Angličtina na kumunikativní úrovni B2 - C1.
- Zájem o profesní růst, vzdělávání se a rozvoj v mezinárodním prostředí.

Nabízíme:

- Moderní zázemí
- Profesní IT školení
- Inovativní dynamické prostředí
- Benefity na jaké jste zvyklí (nemáme pevně danné, ale rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům ;)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lukáš Moravec