Hledáte práci? Vyberte si z 14 otevřených pozic

Product specialist

Chcete mít skvělého nadřízeného? Pracovat ve firmě s rodinným charakterem a mezinárodní působností? Dělat práci, co má smysl, podívat se do světa a využít angličtinu? Pokud ano, čtěte dál!

Naším klientem je česká firma, která nyní působí téměř po celém světě. I přesto si však zachovává rodinnou atmosféru. Jedná se o společnost, která se zabývá výrobou a distribucí interaktivních tabulí, LCD panelů, projektorů a jiných audiovizuálních produktů.

Co Vás čeká?

– Technická podpora významným odběratelům (např. v USA)
– Školení dealerů
– Testování prototypů, produktů, nových verzí softwarů
– Zpracování informací a podkladů k produktům
– Vystavování a získávání certifikátů k produktům

Co čekáme my od Vás?

Budete potřebovat AJ na úrovni alespoň B2, jelikož jí budete používat denně při komunikaci s klienty. Dále požadujeme VŠ technického směru (ideálně elektrotechnická fakulta, popř. IT). Našim produktům totiž budete totiž muset rozumět hlavně po technické stránce. Zároveň je potřeba, abyste již měl/a zkušenosti na obdobné pozici. Potřebujeme totiž někoho, kdo se v tom vyzná.

Nabízíme

– Vaším nadřízeným bude přímo generální ředitel společnosti
– Neformální, rodinné prostředí
– Zaškolení v USA či v Číně – podíváte se s námi do světa!
– Možnost dalšího růstu
– Mobilní telefon i k soukromým účelům
– Stravenky

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete mi svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
Telefon: +420 731 412 536