Hledáte práci? Vyberte si z 27 otevřených pozic

ICT specialista

Stabilní strojírenská společnost hledá IT specialist(k)u! Pohybujete se v IT systémech jako ryba ve vodě a momentálně se porozhlížíte po zajímavé příležitosti? V tom případě mám bezva nabídku, co Vy na to ?

POPIS POZICE:

- Doplníte IT tým a budete poskytovat uživatelům SW i HW podporu
- Budete spravovat firemní infrastrukturu a poskytovat podporu zabezpečení pro interní systémy
- Budete spolupracovat na auditech a optimalizaci IT procesů
- Sektáte se s programy SAP, SolidEdge, Helios a Saitech

PROFIL KANDIDÁTA:

- Velmi dobrá znalost IT systémů
- Zkušenost na obdobné pozici (výrobní společnost výhodou)
- Anglický nebo Německý jazyk na úrovni B2
- Být schopný pracovat sám i V týmu
- Aktivně řešit zadané úkoly a pomáhat kolegům

NABÍZÍME:

- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Stabilní zaměstnání – jako fakt
- Super partu lidí (nejenom na IT)
- Možnost firemního stravování za výhodné ceny
- Vánoční prémie
- Každoroční navyšování mezd
- Možnost dalšího rozvoje (odborné vzdělávání)
- Jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

V případě Vašeho zájmu mi zašlete CV v českém a anglickém/německém jazyce.

Další informace s Vámi ráda proberu.

Kontakt

Experis, ManpowerGroup s.r.o.
Anna Blechová
nám. Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: 725 079 633