Hledáte práci? Vyberte si z 27 otevřených pozic

Technik kvality a měření

Hledáš férového zaměstnavatele a máš zkušenosti s kontrolou kvality? Neváhej a nakopni svoji kariéru jako technik oddělení kvality. Můžeš se těšit na spoustu benefitů, dobré platové podmínky a nové zkušenosti v oboru.

Popis pozice:

–zkoušky výrobků
–programování měřících strojů
–3D měření
–rozbor zvukového projevu výrobků
–tvorba výkresů přípravků
–výstupy pro dodavatele, zákazníky, technické středisko

Profil kandidáta:

–SŠ/VŠ vzdělání
–dobré znalosti fyziky a matematiky (úroveň střední školy)
–znalost AJ - mírně pokročilá úroveň
–ochota pracovat na směny (ranní, odpolední)
–ŘP skupina B – aktivní řidič (občasné krátkodobé služební cesty)

Nabízíme:

–zajímavou a perspektivní práci v týmu profesionálů
–dynamický růst společnosti
–mezinárodní know-how
–osobní rozvoj a růst v oblasti kariéry
–práci upevňující pozici zaměstnance jako profesionála
–motivující systém hodnocení a zaměstnaneckých výhod
–špičkové technologie
–13 mzda, příspěvky na stravování, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
–pravidelné osobní ohodnocení
–5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michal Kimmel
náměstní Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká republika