Hledáte práci? Vyberte si z 29 otevřených pozic

nákupčí - sanita

Máte zkušenosti v nákupu v oblasti sanitární techniky a keramiky? Hledáte zaměstnání, které Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete za svoji dobře odvedenou práci odpovídající finanční ohodnocení?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás!
Nabízíme práci v české společnosti, které se daří a která je mezi zákazníky hojně vyhledávána.

Popis pozice:

– vedení a koordinace týmu nákupčích
– vyřizování reklamací a objednávek
– komunikace s dodavateli

Profil kandidáta:

– SŠ
– Znalost zboží z oblasti sanity
– Zkušenosti s vedením lidí
– Základní technické znalosti v oblasti stavebnictví
– Samostatnost, komunikativnost, loajalita
– Flexibilní přístup a kreativita

Nabízíme:

– Zajímavou práci v dynamicky rostoucí společnosti
– Trvalý pracovní poměr a zázemí české společnosti
– Zajímavé platové ohodnocení
– Nástup po dohodě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michal Kimmel
náměstní Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká republika