Hledáte práci? Vyberte si z 30 otevřených pozic

Plant manager - automotive

Úvodník:

Jste zkušený manager, který má za sebou vedení výrobního závodu (ideálně automotive). Jste přirozená autorita a umíte všechny procesy ladit do společné cesty? Angličtina Vám nedělá problém a ještě navíc hledáte novou možnost v profesní dráze? Mám výbornou nabídku. Více informací níže a na 730 580 999.

Popis pozice:

–Řízení provozu celého závodu, který vyrábí v systému JIT/JIS - cca 1000 zaměstnanců
–Zodpovědnost za plnění požadavků zákazníka ve stanoveném čase a odpovídající kvalitě
–Komunikace a reportování centrále společnosti
–Hodnocení výkonnosti jednotlivých oddělení a plánování nápravných opatření a CI příležitostí vůči cílům
–Odpovědnost za plnění stanovených KPIs
–Vedení týmu managerů

Profil kandidáta:

–Zkušenosti na obdobné pozici - operations manager či plant manager
–Zkušenosti z automotive - vedení většího závodu
–Angličtina - pokročilá
–Schopnost odolávat stresu
–Vůdčí schopnosti

Nabízíme:

–Práce v mezinárodní společnosti
–Služební automobil
–Týden dovolené navíc
–Příspěvek na penzijní připojištění
–Příspěvek na dovolenou
–Hrazené stravování
–Jazykové kurzy a další vzdělávání
–Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
náměstí Republiky 2/2
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: 730 580 999