Hledáte práci? Vyberte si z 22 otevřených pozic

PRODUCTION MANAGER - AJ NEBO NJ

Úvodník:

Jste vedoucí výroby, který rád vede lidi a zároveň výrobu? Vyznáte se v prostředí automotive a jste typ, který kolem sebe zvládne šrumec? Hledám zkušeného člověka s NJ nebo AJ.

Více info na 730 580 999.

Popis pozice:

– Vedení výroby dle plánů výroby a systémů kvality
– Zajištění plynulého chodu výroby v automotive prostředí
– Hledání úspor ve výrobě
– Zlepšování procesů výroby
– Komunikace a kooperace s dalšími odděleními
– Reporting managerovi

Profil kandidáta:

– Min. SŠ vzdělání - ideálně technického směru
– Praxe na obdobné pozici - min. 3 roky
– Znalost výrobního procesu, zkušenosti z automobilového průmyslu
– Zkušenosti s vedením lidí
– Znalost lean managementu
– AJ nebo NJ - středně pokročilá
– PC gramotnost - Excel středně pokročilá úroveň - tabulky a reporty
– Organizační a komunikační dovednosti, prezentační dovednosti
– Technické myšlení, analytické a logické myšlení
– Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

– pracovní poměr na dobu neurčitou
– neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy
– zajímavou a perspektivní práci v silné mezinárodní společnosti
– 5 týdnů dovolené
– pravidelný roční nárůst mezd
– příspěvek na dojíždění, dotace na stravovaní, poukázky na sport, relaxaci a kulturu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
náměstí Republiky 2/2
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: 730 580 999