Hledáte práci? Vyberte si z 28 otevřených pozic

SALES MANAGER (KOMPONENTY PRO AUTOMOTIVE)

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti elektro prvků, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici

SALES MANAGER

POPIS POZICE

• Péče o stávající zákazníky
• Obchodní a technické poradenství
• Tvorba obchodních nabídek
• Rozšiřování portfolia potenciálních zákazníků
• Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

• VŠ vzdělání (ekonomické či technické zaměření)
• Znalost NJ na pokročilé úrovni, znalost AJ výhodou
• 5 let zkušeností v oblasti technického prodeje
• Samostatnost, flexibilita a ochota
• Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

• Motivující platové ohodnocení
• Reálnou a atraktivní možnost profesního růstu
• Zázemí úspěšné nadnárodní výrobní společnosti
• Rozmanitou práci v oblasti technického prodeje
• Firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost využít bezúročnou firemní půjčku)
• Lokalita – ČR
• Nástup možný ihned či dohodou

DALŠÍ INFORMACE

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika
Telefon: +420 731 637 828