Hledáte práci? Vyberte si z 31 otevřených pozic

Specialista pro oblast robotizace/elektrikář

Hledáme kolegu, šikovného elektrikáře do ostravského týmu s platnou vyhláškou 50, který má pozitivní vztah k programování, vyzná se v technické dokumentaci a zajímá se o automatizaci a roboty. Do tajů automatizace Vás rádi zaučíme. Zaujala Vás nabídka? V tom případě právě toto pracovní místo může čekat na Vás!

Popis pozice:

–pozitivní vztah k programování
–zajímá se o automatizaci a roboty - vše rádi zaučíme
–orientuje v technické dokumentaci
–spolupracuje s ostatními kolegy elektro údržbáři při opravách poruch
–spolupracuje s dodavateli strojů při projektování a instalaci
–provádí preventivní údržbu

Profil kandidáta:

–střední odborné vzdělání elektro zaměření
–platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více
–elektrotechnickou znalost a zkušenost, znalost čtení v elektro dokumentaci
–manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem
–ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

–nabízíme pestré a zajímavé zkušenosti, které budou s nastupujícím obdobím automatizace stále cennější
–dostanete možnost mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení
–budete součástí spolupracujícího a podporujícího týmu, který se rád podělí o své zkušenosti
–měsíční prémie, nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy (50%)
–příspěvek na stravné,
–dovolená až 25 dní
–příspěvek na dopravu (650 - 2500 Kč dle dojezdové vzdálenosti)
–příspěvek na penzijní/životní připojištění
–vzdělávací kurzy a jiná školení
–příspěvek na sport a kulturu

Místo pracoviště: Ostrava
Možný nástup: hned

Zaujala Vás pozice? Výborně – už teď se těšíme na Váš životopis na emailu: marketa.simeckova@experis.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šimečková