Hledáte práci? Vyberte si z 31 otevřených pozic

PHP vývojář (Laravel, Symphony) - IČO, Start-up

Hledáte novou pracovní příležitost v neformálním prostředí? Chcete přitom mít stabilitu a podílet se na dlouhodobých projektech? V tomto případě tato nabídka může být skvělou volbou pro Vás! Je otevřena v mladé dynamické firmě působící na trhu 5 let a hledající dalšího kolegu do svého mladého a rozrůstajícího se týmu.

Popis pozice:

–Vývoj enterprise aplikace pro použití HR, zaměstnanci a uchazeči o práci, která bude implementována v Česku a zahraničí
–Použití frameworku Laravel
–Denní komunikace se zákazníkem
–Práce v přátelském týmu 8 lidí
–Lokalita: Praha 1, Jungmannovo náměstí

Profil kandidáta:

–Zkušenost s programováním v PHP
–Výhodou znalost frameworku Laravel nebo Symphony, případně ochota se tyto frameworky naučit
–MySQL (MariaDB), Javascript, CSS, HTML, REST

Nabízíme:

–Práce na IČO
–Flexibilní prostředí s možností Home Office 1/týdně
–Placená dovolená 4 týdny + 5 dnů navíc ve formě celofiremní dovolené v období Vánočních svátků
–Firemní HW
–Občerstvení na pracovišti
–Pravidelné společné akce a teambuildingy
–Relax zóna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.