Hledáte práci? Vyberte si z 23 otevřených pozic

Chemický technolog senior

Úvodník:

Hledá se samostatný a zkušený PRACOVNÍK VÝZKUMU do zcela nového pracoviště, kde se vyrábí chemické sloučeniny pro průmysl farmaceutický a potravinářský. Čeká na Vás atraktivní mzda v závislosti na délce praxe + mimořádné prémie, roční prémie a pravidelný růst mzdy. Kromě finanční stability na Vás čeká i další benefity. Pro kandidáty z dálky je tu i možnost ubytování s příspěvkem! Nástup IHNED.

Popis pozice:

–vývoj technologických procesů výroby:
–zpracování literární rešerše
–bilance, technologické schémata a postupy
–laboratorní a čtvrt provozní ověření výrob
–návrh výrobní linky

–zavádění navržených postupů do výroby
–spolupráce při realizaci nových projektů
–optimalizace stávajících technologických procesů

Požadavky, které byste měl(a) splňovat:

–vzdělání vysokoškolské - chemicko-technologické
–praxe na pozici výzkumníka nebo technologa
–znalost kreslení technologických schémat, počítání hmotnostní či enthalpické bilance, hledání chemických a fyzikálních dat k procesům
–ŘP sk. B
–znalost anglického jazyka, MS Excel

Odměna, která na Vás čeká:

–odborná práce v příjemném prostředí nově vybudovaného střediska výzkumu a vývoje
–pracovní poměr na dobu neurčitou
–týdenní pracovní doba 37,5 hod
–pravidelný růst mzdy
–motivační odměny
–roční a mimořádné prémie
–čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty
–příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, hrazené pojištění odpovědnosti
–týden dovolené navíc
–podpora v dalším vzdělávání – jazykové kurzy, semináře, školení, účast na veletrzích a jiné.
–možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
–možnost odborného růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
Smetanovo náměstí 1
702 00  Ostrava
Česká Republika
Telefon: +420 703 865 274