Hledáte práci? Vyberte si z 23 otevřených pozic

Ředitel stavební společnosti

Skvělá příležitost pro zkušené profesionály v oboru stavebnictví – vedení menší stavební společnosti se sídlem v Praze. Společnost se věnuje především rekonstrukcím historických rezidencí ve spolupráci s developerskou firmou.

Popis pozice:

– Rozvoj společnosti
– Dohled nad realizací a zodpovědnost za komplexní řešení projektů – harmonogramy, rozpočty, kvalita
– Úzká spolupráce s developerskou společností, dalšími partnery a subdodavateli
– Řízení a vedení zaměstnanců

Profil kandidáta:

– Vzdělání v oboru pozemních staveb
– Zkušenost s vedením stavební společnosti (min. 5 let) a dobrá znalost oboru/trhu
– Profesionální vystupování, obchodní zkušenosti, organizační dovednosti
– ŘP sk. B
– Znalost anglického či ruského jazyka výhodou

Nabízíme:

– Atraktivní finanční ohodnocení při spolupráci na IČO
– Projekty na lukrativních lokalitách v centru Prahy
– Samostatnou pozici s velkou mírou zodpovědnosti
– Výzvu při zefektivňování procesů a využití potenciálu společnosti
– Nástup ihned, popřípadě dle dohody

Poprosím o zaslání Vašeho životopisu a budu se těšit na osobní setkání.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
Telefon: +420 731 412 536