Hledáte práci? Vyberte si z 23 otevřených pozic

FEA Inženýr - příležitost pro absolventy

Úvodník:

Jste čerstvý absolvent nebo zkušený FEA inženýr? Klient z automotive prostředí hledá kandidáta, který má zájem o práci se FEA statickými a dynamickými pevnostními výpočty. Pozici adaptuje dle zkušeností kandidáta. :-)

Popis pozice:

–FEA statické a dynamické pevnostní výpočty chladící a klimatizační techniky
–Navrhování změn konstrukce produktů na základě FEA pevnostních výpočtů
–Spolupráce s dalšími členy týmu pro přípravu komplexních FSI simulací za účelem ověření termomechanické odolnosti produktů chladící techniky
–Ověřování a korelace FEA pevnostních výpočtů s fyzickými testy. Obhajoba FEA výsledků
–Příprava technických zpráv a prezentací pro interní a externí zákazníky
–Efektivní komunikace s interními a externími zákazníky
–V případě potřeby účast na interních a externích technických programových schůzkách,Gate Review, TDR a jiných

Požadavky, které byste měl(a) splňovat:

–Úplné VŠ technického typu, nejlépe zaměření na pevnostní výpočty
–Znalost MKP metody, pružnosti a pevnosti, dynamiky a životnosti
–Znalost některého FEA SW (nejlépe Abaqus, Optistruct) a pre-processor (nejlépe ANSA, HyperMesh)
–Znalost nástrojů pro vyhodnocení výsledků (Abaqus viewer, META Post)
–Znalost nástrojů pro vyhodnocení životnosti fe-safe, nCode, FEMFAT výhodou
–Práce na PC – Windows, MS Office
–Angličtina aktivně slovem i písmem
–Plánovací a organizační schopnosti, nastavování priorit, time management zvládání stresu, ochota učit se, orientace na zákazníka a na výsledky
–Řidičský průkaz – sk. B
–Příležitost i pro absolventy

Odměna, která na Vás čeká:

–Zajímavou práci na vývoji chladící a klimatizační techniky v CAE týmu
–Místo pracoviště v Novém Jičíně
–Zázemí silné mezinárodní společnosti
–Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
–nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
Smetanovo náměstí 1
702 00  Ostrava
Česká Republika
Telefon: +420 703 865 274