Hledáte práci? Vyberte si z 1 otevřených pozic

Výrobní přípravář/ka

Naplňuje Vás práce v přípravě staveb a chcete svou kariéru posunout o stupeň výš? Máte zájem spolupracovat na velkých projektech v oblasti monolitických konstrukcí? Zašlete mi svůj životopis a získejte možnost rozšířit tým odborníků v jedné z nejvýznamnějších stavebních firem v ČR!

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

– Příprava podkladů pro realizaci části stavby
– Zajištění poptávek subdodavatelů, následné vyhodnocování nabídek
– Zpracovávání kontrolních a zkušebních plánů
– Kontrola realizační projektové dokumentace, naceňování změn
– Tvorba harmonogramů výstavby, kontrola ekonomického výsledku zakázky

Očekáváme od Vás:

– Vzdělání stavebního zaměření
– Předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
– Výborná schopnost čtení technické dokumentace
– Znalost programů SAP, MS Project, RSV, Kros
– Zkušenost s vedením výběrových řízení
– ŘP sk. B
– Komunikační schopnosti

Nabízíme:

– Odpovídající finanční ohodnocení
– Možnost podílet se na projektech v řádu stovek milionů Kč
– Týden dovolené navíc, 2 sick days
– Pružnou pracovní dobu, možnost home office
– Stravenky a poukázky Flexi Pass
– Multisport kartu
– Příspěvek na penzijní/životní pojištění
– Možnost zapojit se do zaměstnaneckého akciového programu
– Přátelskou atmosféru menšího kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Pokud přemýšlíte o dalším kroku ve své kariéře, připojte se ke společnosti, kde je na prvním místě bezpečnost práce a etické chování k zaměstnancům i zákazníkům!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
Telefon: +420 731 412 536