Hledáte práci? Vyberte si z 7 otevřených pozic

Projektant/Aplikační inženýr – chlazení

Hledáte pozici, kde využijete technické znalosti i komunikační dovednosti? Je pro Vás důležitý rozvoj kariéry? Pak právě pro Vás je určena skvělá nabídka našeho významného klienta v oblasti komerčního chlazení. Samozřejmostí je pečlivé zaškolení – bude Vám představeno celé produktové portfolio společnosti tak, abyste dokázal zákazníkům navrhnout nejlepší technické řešení.

Popis pozice:

– Jednání se stávajícími zákazníky a následná projektová činnost
– Tvorba řešení a technických návrhů dle požadavků klienta
– Vypracovávání cenových nabídek, tvorba kalkulací
– Dohled nad realizací projektu, účast na jednáních

Profil kandidáta:

– Vzdělání technického směru, obor chlazení je výhodou
– Znalost práce v AutoCAD nebo Microstation
– Praxe min. 2 roky na podobné pozici
– Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
– Řidičský průkaz skupiny B
– Zkušenost s chladicí technikou, vytápěním, klimatizacemi a podobnými technologiemi výhodou

Nabízíme:

– Kompletní zaškolení, pomoc zkušenějších kolegů v týmu
– Přátelské, inovativní prostředí – prostor pro Vaše názory a nové nápady
– Motivační finanční bonusy
– Týden dovolené navíc + další 3 dny zdravotního volna (sick day)
– Flexibilní začátek/konec pracovní doby
– Možnost občasné práce z domova
– Plán rozvoje kariéry
– Stravenky

Neváhejte a přidejte se do skvělého týmu profesionálů!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
Telefon: +420 731 412 536