Hledáte práci? Vyberte si z 1 otevřených pozic

IT Security Specialist

Úvodník:

Jsme nedílnou součástí významné investiční skupiny a centrem jejích finančních aktivit. Naši akcionáři nám poskytují silné a stabilní zázemí. Jsme ryze česká banka, s českými vlastníky, s českým vedením a veškerým rozhodováním v České republice. Poskytujeme spektrum finančních a investičních služeb pro korporátní, veřejný i privátní sektor. Jsme velmi aktivní na trhu českých státních dluhopisů, čímž pomáháme českému státu při financování jeho potřeb. Ministerstvo financí ČR nás pravidelně vyhodnocuje mezi nejlepšími bankami na trhu českých státních dluhopisů.

Popis pozice:

– Zpracování výstupů z bezpečnostního dohledového nástroje (SIEM) - nově používáme QRadar, ale zkušenosti konkrétně s ním mít nemusíte
– Provádění a zajišťování bezpečnostních kontrol
– Spolupráce na tvorbě strategie bezpečnosti naší banky
– Prosazování a aktualizování bezpečnostní politiky a souvisejících předpisů
– Identifikování interních a externích hrozeb a rizik ovlivňujících bezpečnost
– Navrhování, implementování a průběžná kontrola opatření minimalizující tato rizika a jejich případný dopad
– Zajišťování správy bezpečnostních zařízení a navrhování bezpečnostních opatření u všech užívaných objektů
– Sledování a dynamické reagování na nově vyskytující se hrozby (Malware, zranitelnosti, aj.)
– Spolupráce na projektech banky

Profil kandidáta:

– Praxi v oblasti informační bezpečnosti, v bankovnictví nebo jiné finanční instituci, min. 2 roky - podmínkou
– VŠ vzdělání
– Organizační a komunikační schopnosti
– Logické a analytické myšlení
– Znalost AJ minimálně na komunikační úrovni

Nabízíme:

– Možnost podílet se na rozvoji bezpečnostní strategie naší banky
– Nadstandardní pracovní prostředí v blízkosti stanice metra „A“
– Odpovídající finanční ohodnocení
– Další zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, dny osobního volna a mnoho dalších

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lukáš Michálek
Telefon: +420 731 442 031