Hledáte práci? Vyberte si z 3 otevřených pozic

Manažer nákupu ( Purchasing Manager ) automotive

Máte zkušenosti s vytvářením systému nákupu v automotive firmě ?

Pak je tu výzva právě pro Vás !
Pro našeho klienta, strojírenskou automotive společnost sídlící na rozhraní středních a východních Čech, hledáme zkušeného manažera nákupu (purchasing managera).
Hledáme odborníky s praxí v řízení týmu a také zkušenostmi v zavádění a správě systému nákupu ve výrobní firmě.

Jaká bude vaše náplň práce ?

– vedení a rozvoj týmu v oddělení nákupu
- řízení strategického i operativního nákupu společnosti (purchasing management)
– spolupráce s plánováním výroby
– koordinace aktivit a úzká spolupráce s centrálou firmy v zahraničí
– vytvoření, údržba a další rozvoj systému nákupu s využitím systému SAP (nastavení procesů, vzorové dokumenty atd.)

Jaké jsou klíčové požadavky na tuto pozici ?

– praxe v automobilovém průmyslu na vedoucí pozici v nákupu
– zkušenost s řízením týmu, manažerské schopnosti, strategické myšlení
– komunikativní, iniciativní a systematický přístup k práci
– praktická znalost SAP (případně obdobného ERP systému) v oblasti nákupu
– schopnost a (chuť) tvořit něco nového, schopnost poradit si v náročných situacích

Co vám tato pozice nabízí ?

– náročnou ale pestrou práci v dynamickém prostředí rozvíjejícího se strojírenského závodu
– příležitost k uplatnění vašich zkušeností při vytváření něčeno nového
– podpora iniciativy a samostatnosti ze strany společnosti
– spolupráce se zahraničními kolegy, centrálou firmy (využití anglického jazyka)
– odpovídající finanční hodnocení
– podporu relokace v případě nutnosti
– solidní zdroje, zázemí a podporu k dosahování úspěchu ve své práci

Kontakt

Experis - ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha
Česká republika