Hledáte práci? Vyberte si z 419 otevřených pozic

Referent s němčinou - možnost HOME OFFICE 2x týdně

Mezinárodní společnost hledá posily do svého účetního a nákupního týmu kandidáty se znalostí německého jazyka.
Nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím ani nákupem.
Možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!

POPIS POZICE

  • každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky
  • příprava podkladů pro auditory
  • reporting

FAKTURACE:

  • zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP
  • přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám
  • přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění

NÁKUP:

  • příjem, faktická kontrola a zadávání nákupních požadavků zadavatelů ze zahraničí do systému SAP
  • tvorba a kontrola objednávek a jejich zasílání dodavatelům dle priorit

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SŠ, ekonomického směru výhodou
  • znalost němčiny na pokročilé úrovni (min. B1)
  • zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím)
  • znalost systému SAP výhodou
  • prozákaznický přístup, komunikativnost
  • proaktivitu, spolehlivost a pečlivost
  • časovou flexibilita a týmového ducha

NABÍZÍME

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další
  • možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Bordovská
Smetanovo náměstí 328/1
702 00  Ostrava
Česká republika