Hledáte práci? Vyberte si z 700 otevřených pozic

ASISTENTKA ředitele a podpora HR oddělení

Jako asistentka budete mít na starost různorodou práci a pomáhat při zajímavých projektech.

Budete pravou rukou ředitele závodu, ale také budete mít důležitou roli jako podpora personálního oddělení

Jelikož se jedná o mezinárodní společnost, je potřeba umět anglicky na středně pokročilé úrovni.

Pokud chcete změnu a hledáte nové pracovní uplatnění v Teplicích, tak mi zašlete svůj životopis.

Co Vás čeká a co byste měli umět:

- SOU/SŠ vzdělání
- důležitá je znalost práce na PC (word, excel)
- pokud máte třeba i zkušenosti z účetnictví, tak je to velkou výhodou – budete spolupracovat při měsíční uzávěrce
- profesionální vystupování – uvítání tuzemských i zahraničních návštěv
- komunikativnost – napříč celou firmou, ale i směrem do zahraničí, proto je nutná znalost anglického jazyka
- zkušenosti v administrativě a skvělé organizační schopnosti pro zajištění hladkého chodu kanceláře

Nabízíme:

- zajímavou práci, ve které můžete využít svou kreativitu
- možnost kariérního růstu a seberealizace
- pružnou pracovní dobu
- 25 dnů dovolené
- dotované stravování
- možnost využívat anglický jazyk na denní bázi

Možnost nástupu dohodou.

Místo výkonu práce v Teplicích.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová
Velká Hradební 238/10
400 01  Ústí nad Labem
Česká republika