Hledáte práci? Vyberte si z 543 otevřených pozic

Credit risk administrator - 30h/týden

Zaujímate sa o oblasť bankovníctva a radi by ste si v tomto obore vybudovali kariéru?

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú banku, hľadáme kolegu na pozíciu credit risk administrator na skrátený úväzok.

Náplň práce:

-príprava dokumentov a materiálov
-sťahovanie údajov z portálu ČNB - vyhodnocovanie a analýzy jednotlivých klientov
-analýza kreditného rizika klientov a prípa
-komunikácia s ostatnými oddeleniami (business, legal, operations...)

Požiadavky:

-základná znalosť finančných výkazov a účtovníctva
-pokročilá znalosť angličtiny
-uživateľská znalosť MS Office
-štúdium ekonomického oboru výhodou
-komunikatívnosť a spoľahlivosť

Ponúkame:

-dlhodobú spoluprácu v prestížnej medzinárodnej banke
-možnosť kariérneho postupu a vzdelávania
-flexibilnú pracovnú dobu s úväzkom 30 h / týden
-pracovisko v moderných kanceláriach hneď pri metre Nové Butovice
-nástup ihneď

Zaujala vás pozícia? Neváhajte mi poslať vaše CV!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Repčíková