Hledáte práci? Vyberte si z 479 otevřených pozic

HR CONTROLLER

Účel pozice - Nastavit a řídit reporting a analýzy lidských zdrojů a nákladů na ně, diskutovat a doporučovat opatření.

Náplň práce:

- Vytvářet, implementovat, spravovat a řídit reporting klíčových ukazatelů v MS Excel a TAS
- Vytvářet pravidelné i ad hoc reporty
- Komunikovat a konsolidovat data v rámci skupiny
- Analyzovat data z reportů, odchylky skutečnosti od plánu, navrhovat a diskutovat doporučení a opatření
- Podílet se na nastavení a tvorbě ostatních témat v oblasti pracovních pozic, odměňování, zaměstnaneckých výhod, pracovních pomůcek

Požadavky na kandidáta:

- Pokročilá znalost MS Excel
- Zkušenost na reportingové pozici min 2 roky (finanční nebo HR controlling)
- Pokročilá znalost AJ

Nabízíme:

- Zázemí velice stabilní společnosti
- Moderní kanceláře ve Florentinu
- Relax zónu na pracovišti
- Samostatnou zodpovědnou pozici.
- Nástup ihned / dohodou
- Zajímavou škálu benefitu a ročních odměn

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-1
Česká republika
Telefon: 730 162 002