Hledáte práci? Vyberte si z 441 otevřených pozic

Datový analytik - specialista reportingu

Mezinárodní logistická společnost hledá do svého týmu novou posilu. Pokud se cítíte v excelu jako ryba ve vodě, a reporting je vaším denním chlebem, tak je tato pozice možná právě pro Vás.

Místo výkonu práce: Pardubice
Pozice je vhodná i pro absolventy

Co Vás čeká?
- zpracování dat ze SAPU, příprava grafů a tabulek
- práce s makry a kontingenčními tabulkami, propojování dat s nástroji Business Intelligence
- příprava analýz a reportů z oblastí logistiky a skladování
- práci s nejnovějšími systémy v oblasti reportingu, logistiky a skladování (např. platformou Qlik)
- komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem

Předpoklady vhodného kandidáta
- pokročilá znalost EXCELU – práce s kontingenčními tabulkami a makry
- analytické myšlení a pečlivost
- schopnost domluvit se anglicky slovem i písmem – úroveň B1-B2

Benefity:
- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
- týden dovolené navíc
- závodní stravování, výhodný telefonní tarif
- cafeterie, firemní akce pro zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Czech Republic
Telefon: 724 389 072