Hledáte práci? Vyberte si z 421 otevřených pozic

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Hledáme šikovnou mzdovou účetní!

Máte zkušenosti s vedením mzdové agendy a hledáte uplatnění ve stabilní výrobní společnosti?

Pak na nic nečekejte a zašlete mi svůj životopis.

Co Vás čeká?

• Zpracování mzdové a personální agendy v programu Helios
• Nástupní a výstupní formality
• Hlášení na ČSSZ (ONZ, ELDP, nemocenské dávky, měsíční přehledy)
• Zajišťování činností souvisejících s nábory zaměstnanců
• Vedení a údržba personálních evidencí zaměstnanců
• Srážky z mezd

Profil ideálního kandidáta:

• Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
• Praxi z oblasti zpracování mezd a lidských zdrojů alespoň 5 let
• Znalost zákoníku práce a souvisejících pracovněprávních předpisů
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce

Co Vám můžeme nabídnout?

• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• vzdělávací a jazykové kurzy
• roční bonus
• stravenky a další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Slezáriková - Pracoviště Karlovy Vary
Náměstí Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká Republika