Hledáte práci? Vyberte si z 363 otevřených pozic

ELEKTROTECHNIK na jednu směnu za 24 - 30 tisíc!

Nevoní Vám dvousměnný nebo třísměnný provoz? Jste absolventem elektrotechnického oboru nebo máte praktické zkušenosti v oblasti slaboproudu?

Pojďte pracovat k nám! Mezinárodní společnost zabývající se servisním řešením pro elektroniku a výpočetní techniku hledá pracovníky na pozici Technika. Nástup bez agentury, přímo do kmene firmy!

Co od Vás očekáváme?

  • SOU/SŠ elektro/technika (VÝHODOU zaměření na slaboproud, počítačové systémy apod.)
  • Základní orientace v elektrotechnických komponentech a schopnost čtení elektrotechnických zkratek (schémat)
  • Dobrá znalost PC (zejména hardware)
  • Zkušenosti s opravami a diagnostikou elektronických zařízení výhodou
  • Manuální zručnost při práci s pájkou
  • Základy AJ

Co Vám za to nabízíme?

  • Mzda od 24 000 Kč (pro zkušené techniky mzda vyšší)
  • Práce na jednu směnu (7:00 – 15:45), 45 minut přestávka
  • Jednorázový bonus 3 000 Kč vyplacený po zkušební době
  • Bonus 1 000 Kč každé 3 měsíce za beznemocnost
  • 25 dní dovolené
  • 1 sick day (zdravotní volno)
  • Stravenky
  • Možnost využívat firemní posilovnu
  • Jazykové kurzy
  • Poukazy na kulturu/sport
  • Možnost kariérního růstu
  • Moderní pracoviště

Co budete dělat?

  • Diagnostika desek plošných spojů pomocí multimetru, osciloskopu
  • Opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky, tablety, mobilní telefony * Pájení SMD a THT komponentů
  • Vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav
  • Pravidelná inventarizace materiálu
  • Spolupráce s operátory servisního centra

Místo výkonu práce: Brno - Černovice.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás! Ozveme se Vám v co nejkratší době.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Kazdová
Panská 393/6
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 732 611 488