Hledáte práci? Vyberte si z 479 otevřených pozic

SENIOR / SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Náplň práce:

- Odpovědnost za celkové vedení účetnictví podle platných předpisů a interních směrnic
- Každodenní účetní operace, hlavní kniha, rozvaha a výsledovka
- Sestavování účetní závěrky na měsíční i roční bázi
- Příprava pokladů pro audit
- Reporting podle interních předpisů
- Komunikace s úřady, statistika
- Příprava daňových přiznání
- Správa bankovních účtů a platebního styku
- Spolupráce s hlavní účetní a ostatními členy účetního oddělení

Požadavky na kandidáta:

- Pracovní zkušenost v oblasti účetnictví - vedení komplexní účetní agendy
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Velmi dobrá znalost českého účetnictví a daňového systému
- Anglický jazyk – komunikativní úroveň (občasná písemná a ústní komunikace)

Benefity:

- Mobilní telefon
- Stravenky, Multisport karta, Home office, individuální rozpočet na vzdělávání, občerstvení na pracovišti zdarma, příspěvek 250Kč měsíčně do firemní kavárny
- 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-1
Česká republika
Telefon: 730 162 002