Hledáte práci? Vyberte si z 456 otevřených pozic

Finanční účetní - junior

Do našeho týmu finanční účtárny na centrále společnosti ManpowerGroup hledáme kolegu/kolegyni na pozici Finanční účetní junior. Jsme mezinárodní personální společností s předním postavením na světovém i českém trhu práce.

Pokud si hledáte práci, kde získáte zkušenosti z oblasti účetnictví, nebo chcete rozšířit svoje aktuální znalosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň Vaší práce bude:

- Pokladna – kontace, účtování, kontrola formální správnosti dokumentů
- Platební příkazy a banka – tvorba, kontrola
- Zpracování vyúčtování služebních cest zaměstnanců
- Administrativní pomoc s chodem účtárny

Koho hledáme:

- Člověka se zájmem o oblast finančního účetnictví
- Předchozí pracovní zkušenost z podobné pozice bude výhodou, není však podmínkou
- Máte uživatelskou znalost MS Office - zejména MS Excel, MS 365
- Znalost programu Helios výhodou

U nás získáte:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je lídrem českém i mezinárodním trhu
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s výbornou dostupností (metro B, C, Masarykovo nádraží) - Florentinum
- flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce na home office
- firemní benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, odborná školení a jazykové kurzy, cafeteria systém a další

V případě zájmu o pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis. Těšíme se na setkání!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kamila Šedivá
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha
Česká republika