Hledáte práci? Vyberte si z 479 otevřených pozic

Team leader - využití Němčiny!

Pro mezinárodní společnost obsazujeme pozici Team leadera na oddělení logistiky, s využitím německého jazyka. Čeká Vás práce s bezva partou lidí, v moderních kancelářích, s dobrou dostupností Z Chrudimi, Čáslavi i Pardubic.

Náplň práce:

- zodpovědnost za oddělení logistiky vč. vedení menšího týmu
- denní komunikace v NJ s kolegy a speditéry v Německu
- zadávání dat do systému SAP
- zpracování faktur, daňových dokladů, atd…

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti s vedením lidí
- dobrá znalost NJ nutná nutností!!!
- prozákaznickou orientaci, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- velmi dobré pracovní podmínky
- 5 týdnů dovolené
- plně hrazené stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- flexibilní benefity - Cafeteria
- moderní kanceláře s relaxační zónou, parkování v areálu firmy

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: okres Chrudim

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Česká Republika
Telefon: +420 727 807 686