Hledáte práci? Vyberte si z 479 otevřených pozic

Mistr

Mistr

Máte zkušenosti s vedením pracovníků, jste aktivní řidič a lokalita Praha 9 Dolní Měcholupy Vám vyhovuje? Skvělé. Dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce

- komunikace se zákazníky dovážející materiál, pořizování fotodokumentace a potvrzení převzetí

- vedení menšího týmu pracovníků (dělníci, přejímači a třídiči druhy odpadu)

- zadávání dat do systému RECY

- dohled nad technikou (VZV, nůžky) a zařízením provozovny, jednání s dodavateli zajišťující práci a služby(servis, údržba atd.)

- zodpovídá za svěřený majetek společnosti

- kontroly provozu dle provozního řádu vydaným vedoucím provozu( BOZP)

- řízení podřízených pracovníků ( interních a externích ), stanovení plánů a jejich kontrola

- provádí předruhování materiálu

- komunikace s externími dodavatelskými firmami, příprava podkladů dle požadavků nadřízeného

- provádí kontrolu stavu skladu včetně průvodních dokumentů

- vyhotovení průvodních listů k expedici materiálů

- udržování pořádku na provoze, účast na kontrolách z příslušných institucí
( audit, ISO ,BOZP apod.)

- organizuje a plánuje expedici materiálu ve spolupráci s ředitelem oddělení obchodu

- řízení motorového vozidla

Požadujeme

- SŠ vzdělání

- řidičské oprávnění sk. B

- praxe s vedením lidí min. 1 rok
- odpovědnost a loajalitu

Nabízíme

- HPP na dobu neurčitou ve stabilní společnosti v Praze 9 Dolní Měcholupy
- mzdu 35-40.000,-Kč/měs.
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované obědy/stravenky
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- příspěvek na dětskou rekreaci
- příspěvek na léky

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím strukturovaný životopis na jana.kaninska@manpower.cz Předem Vám děkuji.

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Sokolovská 127/38
186 00  Praha-Praha 8 - Karlín
Česká republika