Hledáte práci? Vyberte si z 498 otevřených pozic

Mzdová účetní

Je účetnictví Vaším oborem a hledáte nové uplatnění?

Jsme moderní česká strojírenská firma s mezinárodní působností a hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici mzdové účetní.

Co je důležité?

Výborná znalost mzdové problematiky.
Více jak 2 roky zkušeností v této oblasti.
Pečlivost, samostatnost a pracovitost.
Dobrá znalost práce na PC je samozřejmostí.

Náplň práce:

Vedení mzdové agendy dle zákonných požadavků.
Roční zúčtování daní zaměstnanců.
Interní statistiky a rozbory z oblasti odměňování.
Řešení legislativních požadavků ze mzdové oblasti.
Vystavování příkazů k výplatě mezd a odvodu daní.

Odměnou bude:

Jeden týden dovolené navíc.
Stravování ve firemní jídelně nebo stravenky.
Příspěvek na penzijní a životní připojištění.
Permanentky do aquaparku nebo na hokejové zápasy.
Příspěvky k významným životním událostem.

Pošlete nám životopis a rádi Vám sdělíme více.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Šimková
Panská 393/6
602 00  Brno
ČR
Telefon: 725 980 913