Hledáte práci? Vyberte si z 467 otevřených pozic

ÚČETNÍ

Jsme vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnických prostředků na světový trh.

Náplň práce:

 účtování vybrané účetní oblasti – závazky, pohledávky, interní doklady, faktury, pokladna, banka, cestovní výkazy apod.;
 sledování zůstatků účtů - inventarizace účtů;
 sledování a porovnávání nákladů a výnosů společnosti (MS Excel)
 reporting vedení společnosti

Požadavky na kandidáta:

 vzdělání ekonomického směru s praxí v oboru
 pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
 angličtina v písemné komunikaci

Nabízíme:

 stabilní zázemí mezinárodní společnosti;
 sleva na produkty společnosti, vzorky zdarma;
 samostatnou kancelář (pro účetní a Hlavní účetní);
 odpovídající platové ohodnocení;
 přátelské pracovní prostředí;
 stravenky;
 penzijní životní připojištění po roce u společnosti;
 příspěvek na volnočasové aktivity po roce u společnosti;
 plný pracovní úvazek;
 firemní výuka angličtiny;
 možnost parkování v areálu společnosti.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-1
Česká republika
Telefon: 730 162 002