Hledáte práci? Vyberte si z 446 otevřených pozic

Finanční účetní junior - Praha

Staňte se součástí naší interní finanční účtárny!

Zajímá Vás oblast finančního účetnictví? Rád/a byste pracoval/a pod křídly mezinárodní společnosti? Pokud jste na obě otázky odpověděl/a „ANO”, tak jste na správném místě! Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné době mezi sebe hledáme kolegu, který posílí tým naší interní finanční účtárny.

Na této pozici získáte další cenné zkušenosti z oblasti účetnictví, nebo Vás vše potřebné od základů naučíme! Co je na této pozici nejdůležitější? Chuť pracovat a stát se důležitým článkem napříč pobočkovou sítí po celé České republice.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- dílčí část agendy finanční účtárny
- podpora při přípravě dodavatelských faktur (scanování, spolupráce při účtování)
- pokladna: kontrola dokladů, kontace, zaúčtování (bez hmotné odpovědnosti – nebudete ve styku s penězi)
- inventura přiřazených účtů
- kontrola a zaúčtování vyúčtování služebních cest našich zaměstnanců
- po zapracování: statistické výkazy

Koho do našeho týmu hledáme?

- člověka se zájmem o oblast finančního účetnictví
- přátelskou osobnost s chutí přijímat výzvy