Hledáte práci? Vyberte si z 446 otevřených pozic

Jr. Data specialist s pokroč. angličtinou - nástup ihned

Pro velmi známou nadnárodní společnost hledáme všestranného a aktivního člověka, který by se stal součástí realizačního týmu pro projekt na pomezí IT a logistiky.

Super šance pro vysokoškoláky se znalostí angličtiny a zájmem o business

Náplň práce:

- spolupráce na vývoji IT aplikace pro řízení globálních logistických procesů
- nastavení a realizace procesů v rámci svěřené části projektu
- odborná komunikace s ostatními členy týmu
- příprava dat pro další zpracování
- související administrativa a reporting

Jde nám o potenciál a přístup k řešení problémů, vše ostatní se dá naučit

Požadujeme:

- ukončené VŠ studium ekonomického nebo technického zaměření
- aktivní znalost angličtiny v mluvené i psané formě na pokročilé úrovni (nutné)
- systematičnost, smysl pro detail a analytické myšlení
- ochotu učit se a poznávat nové věci s přesahem do různých odvětví
- předchozí zkušenost s týmovou prací na větším projektu výhodou, nikoli ale nutnou podmínkou

Budete součástí mezinárodního týmu

Co Vám můžeme nabídnout:

- zajímavou příležitost pracovat pro známou a zavedenou IT společnost
- možnost zjistit, jak probíhá vývoj softwaru pro globální použití
- využití angličtiny pro pracovní účely
- moderní a prostorné kanceláře s dobrou dopravní dostupností
- flexibilní pracovní dobu
- zaměstnanecké benefity

Pozice vyžaduje každodenní přítomnost na pracovišti, nástup pokud možno ihned.

Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (nejedná se o zástup za MD apod., ale o dlouhodobou spolupráci).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Marta Petržílková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika