Hledáte práci? Vyberte si z 438 otevřených pozic

Junior specialista pro odborná IT školení (s AJ, ihned)

Hledáme akceschopné, organizačně zdatné a samostatné lidi se zájmem o IT a znalostí angličtiny na pozici

ORGANIZÁTOR ODBORNÝCH IT ŠKOLENÍ A TECHNICKÁ PODPORA REALIZACE

Náplň práce:

- zajištění odborných školení pro firemní zájemce z oboru (nezahrnuje získávání klientů)
- příprava studijních materiálů (výběr vhodných textů z databáze poskytnuté centrálou, popř. tvorba vlastních podkladů)
- technická příprava školících místností, kontrola nastavení počítačů a funkčnosti aplikací, zajištění potřebných přístupů dle daného tématu
- komunikace s účastníky i lektory, řešení operativních záležitostí, související administrativa

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
- zájem o IT
- základní zkušenosti s připojováním HW a instalací SW
- ochotu dále se rozvíjet a seznamovat se s novými technologiemi
- organizační schopnosti
- komunikační dovednosti
- zodpovědnost a smysl pro detail

Nabízíme:

- rozmanitou práci pro velmi zajímavou firmu
- moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností
- možnost seberealizace a rozvoje vlastního potenciálu
- zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Marta Petržílková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika