Hledáte práci? Vyberte si z 476 otevřených pozic

Organizátor IT školení (pokroč. AJ, vztah k IT, ihned)

ORGANIZÁTOR ODBORNÝCH IT ŠKOLENÍ

Pro našeho klienta, známou nadnárodní společnost působící v oblasti informačních technologií, hledáme všestranné a organizačně zdatné lidi, které baví zařizovat, co je zrovna potřeba, komunikovat s lidmi písemně i po telefonu a využívat svoji znalost cizího jazyka na každodenní bázi.

Hledáme člověka, který již má určité zkušenosti z realizace různých akcí a dokáže celý proces zastřešit od A do Z.

Náplň práce:

- zajištění odborných školení pro zájemce z oboru (nejedná se o obchodní aktivitu, účastníky školení primárně oslovují jiní členové týmu)
- příprava studijních materiálů (výběr z podkladů, které má společnost k dispozici, odeslání dokumentů k tisku, distribuce mezi účastníky kurzu)
- komunikace s lektory, rezervace místností, objednávky občerstvení, rozesílání instrukcí, řešení operativních záležitostí
- výpomoc s přípravou nastavení PC pro potřeby kurzu
- související administrativa

Využijete svoji znalost angličtiny, zdokonalíte se v MS Excelu

Požadujeme:

- ukončené min. vyšší odborné vzdělání, ideálně se zaměřením na ekonomii, marketing, popř. jiné humanitní obory (VŠ výhodou)
- aktivní znalost angličtiny slovem i písmem na pokročilé úrovni
- organizační schopnosti
- komunikační dovednosti
- zodpovědnost a schopnost plánovat
- odolnost vůči stresu
- předchozí zkušenost s přípravou akcí

Budete komunikovat se zástupci prestižních firem

Nabízíme:

- rozmanitou práci pro velmi zajímavou společnost
- moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností
- příležitost poznat mezinárodní pracovní prostředí
- možnost seberealizace a rozvoje vlastního potenciálu
- zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Marta Petržílková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika