Hledáte práci? Vyberte si z 462 otevřených pozic

Hlavní účetní s AJ

Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení účetnictví ve výrobní společnosti
Příprava účetních dokladů, ročních uzávěrek, finanční výkazů atd.
Spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ, ČSSZ, atd.
Komunikace s centy sdílených finančních služeb ve Španělsku a Indii
Zpracování statistických reportů, investičního majetku, silniční daně, daně z nemovitosti

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici (Hlavní účetní, daňová účetní)
Komunikativní znalost anglického jazyka – podmínkou
Znalost práce v účetních programech (SAP výhodou)
Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky)
Znalost účetní legislativy, účetních standardů
Proaktivní přístup, organizační schopnosti

Nabízíme:

Práci v mezinárodní společnosti
Propracovaný systém benefitů (dovolená navíc, příspěvky na stravování, životní a penzijní připojištění, smlouva na dobu neurčitou).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Jiráčková
17. listopadu 389
530 02  Pardubice I-Zelené Předměstí
Czech Republic
Telefon: 733 165 054