Hledáte práci? Vyberte si z 471 otevřených pozic

Účetní

Hlavní účetní

Máte zkušenosti s účetnictvím, domluvíte se v anglickém jazyce a hledáte práci s flexibilní pracovní dobou? Jste otevřeni i kontraktu na dobu určitou a Hostivice Vám jako lokalita vyhovuje? Můžeme nabídnout také možnost spolupráce na IČO. Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce

zakládání dodavatelů, přiřazování zaměstnancům, příprava účtování
kontrola, účtování faktur, komunikace s dodavateli
příprava záloh, placení faktur
kontrola bankovních účtů, CZ cestovní náhrady
SC do zahraničí, účtování karetních výdajů
účtování hotovostních výdajů, výběr hotovosti v bance
výplata mezd v hotovosti, výplata záloh na mzdy
úhrada oblečení, zálohy na SC
potvrzení při ukončení

Požadujeme

Znalosti účetnictví
Zkušenosti s pozicí hlavní účetní nebo zkušenosti z obdobné pozice
Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

HPP na dobu určitou v rozmezí 3-6 měsíců v lokalitě Hostivice
Možnost spolupráce na IČO
Mzda 70 000 Kč/měs.
25 dní dovolené za kalendářní rok
Flexibilní pracovní doba, pevná část 9:00-14:00 hod
První 3 dny v měsíci - zpracování uzávěrky - povinná přítomnost na pracovišti
Možnost pracovat jen 4 dny v týdnu - mzda 50 000 Kč/měs.
Dotované obědy (jen 29 Kč/jedno jídlo)

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail jana.kaninska@manpower.cz Předem Vám děkuji.

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Sokolovská 127/38
186 00  Praha-Praha 8 - Karlín
Česká republika