Hledáte práci? Vyberte si z 455 otevřených pozic

Junior obchodní asistentka

Staňte se součástí mezinárodní společnosti WACKER NEUSON. Hledáme novou kolegyni/ kolegu do menšího týmu na pozici obchodní asistentka /referentka.

Co vás čeká?

- Budete komunikovat s dodavateli a zákazníky (emailem i telefonicky, česky a anglicky nebo německy
- Zpracovávat nabídky a kupní smlouvy
- Fakturace, pomoc při účetní závěrce
- Další administrativní úkony

Váš profil:

- Budete potřebovat dobrou znalost anglického/německého jazyka (min. B2 úroveň)
- Máte ukončené SŠ/VŠ, ideálně ekonomické vzdělání
- Uvítáme zkušenosti na podobné pozici v administrativě, obchodní asistenci nebo zákaznickém servisu
- Oceníme Váš pozitivní přístup a zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabídneme Vám:

- Platové ohodnocení dle zkušeností
- Stravenky
- HPP, plný úvazek, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
- Rodinnou atmosféru na pracovišti, menší tým o 3 lidech, zázemí stabilní společnosti
- Možnost profesního růstu,
- Jazykové kurzy a školení pro Váš osobnostní rozvoj

Lokalita Praha – Michle
Nástup možný ihned/ dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Martina Knoblochová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha
Česká republika