Hledáte práci? Vyberte si z 520 otevřených pozic

Inženýr kvality

Náš klient, mezinárodní, výrobní, automotive společnost se zdravou firemní kulturou, hledá do svého týmu zkušeného Technika kvality.
Chcete se stát součástí týmu odborníků ve stabilní výrobní společnosti?
Pak neváhejte a ozvěte se nám.

Náplň práce:

- Zajištění systém kvality na jednotlivých projektech
- Stanovení způsobu uspořádání a průběhu technických podmínek výroby nebo
provozních procesů
- Kontrola a zjišťování kvality vyráběných produktů dle požadavků zákazníka
- Komunikace s dodavateli a zákazníky z hlediska kvality
- Tvorba a aktualizace plánů kontroly a řízení

Naše požadavky:

- SŠ vzdělání technického směru
- aktivní znalost AJ
- proaktivní osobnost, analytické myšlení
- znalost/zkušenost s užíváním nástrojů kvality, 8D, FMEA

Co nabízíme my Vám?

- Finanční ohodnocení odpovídající Vašim předchozím zkušenostem
- Závodní stravování
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dojíždění
- Možnost kariérního růstu
- Jazykové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Pauknerová
Krajinská 10
370 01  České Budějovice-České Budějovice
Česká republika
Telefon: 737 254 405