Hledáte práci? Vyberte si z 490 otevřených pozic

Účetní senior

Hledáme zkušenou účetní/zkušeného účetního. ZNAČKA: SPĚCHÁ!

Jsme dodavatelem pro automobilový průmysl s mezinárodní působností. Do kanceláří v Brně hledáme novou posilu do účetního oddělení.

Pracovní náplň:

• samostatné vedení účetnictví
• evidence majetku společnosti, odpisy
• zpracování DPH, přiznání k DPH, kontrolní hlášení
• bankovní platby a příprava podkladů pro prohlášení Intrastat
• příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO
• práce v účetním týmu
• podpora juniorských účetních, podpora, dohled nad jejich prací
• Řešení problémů s fakturami (chybějící faktury, dodací listy, chybějící čísla DPH)
• Komunikace s auditory, bankami, dodavateli, finančními orgány
• Měsíční, roční uzávěrka, příprava podkladů pro auditora

Naše požadavky:

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Minimálně 7 let praxe jako účetní
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Znalost práce MS Ofiice (zejména Excel)
• Základní znalost pracovně právních předpisů
• Možnost nástupu ihned
• Zkušenosti v účetnictví ve výrobní firmě (alespoň rok)
• Znalost ERP systému

Nabízíme za to:

• Motivující mzdové ohodnocení
• Nástup možný ihned
• 25 dní dovolené
• Stravování ve firemních prostorách
• Stravenky

Zašlete životopis v českém i anglickém jazyce a my se Vám brzy ozveme!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Šimková
Panská 393/6
602 00  Brno
ČR
Telefon: 725 980 913