Hledáte práci? Vyberte si z 363 otevřených pozic

Elektrikář - jednosměnný provoz!

Hledáme elektrikáře do jednosměnného provozu kousek od Brna. Pokud toužíte po práci od pondělí do pátku, jste na správném místě!

Co od vás očekáváme?

  • Technické vzdělání - SOU
  • Min. 1 rok praxe v oboru elektro
  • Vyhláška 50
  • Znalost MS Excel - uživatelská úroveň

Co budete dělat?

  • Provádět údržbu zařízení – část elektro MaR i NN
  • Budete odpovědný za bezporuchový provoz zařízení elektro MaR
  • Provádět mimořádné práce spojené s odstraněním havarijních stavů na provoze
  • Provádět kontrolu požárních hlásičů v případě poplachu EPS na velíně
  • provádět pravidelné kontroly zařízení dle rozpisů a potřeb provozu MaR
  • Provádět dílenské opravy zařízení MaR

Co vám nabízíme?

  • Mzda v rozmezí 25 000 Kč - 30 000 Kč
  • Čtvrtletní osobní ohodnocení, dodatková mzda
  • Příplatky vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Nadstandardní příspěvek na stravování
  • Příspěvek při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na penzijní připojištění /kapitálové životní pojištění

V případě zájmu pošlete váš životopis. Těšíme se!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Kazdová
Panská 393/6
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 732 611 488