Hledáte práci? Vyberte si z 501 otevřených pozic

JUNIOR ÚČETNÍ

Náplň práce:

- Zpracování pohledávek a závazků z operací pojištění v systému SUN
- při přípravě konsolidace efektivně komunikuje v rámci společnosti zejména s pracovníky správy pojištění
- Vyřešení nespárovaných položek do 1 měsíce od data vzniku
- Podpora procesu upomínek
- Účtování hlavní knihy, dohadné položky, účty nákladů a výnosů příštích období, registr majetku
- Pomoc při přípravě měsíčních a kvartálních účetních závěrek
- Dodržování požadovaných vnitrofiremních postupů a předpisů

Požadavky na kandidáta:

- SŠ/VŠ s ekonomickým nebo účetním zaměřením
- Min 1 rok praxe v účetnictví
- Angličtina středně pokročilá
- Výborná znalost MS Office, zejména MS Excel

Nabízíme:

- Práci v příjemném prostředí mezinárodní společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na sport a kulturu, kupon MHD
- Stravenky
- Jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- Flexibilní pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-1
Česká republika
Telefon: 730 162 002