Hledáte práci? Vyberte si z 509 otevřených pozic

Aktivní Recruiter

Pracujte v týmu úspěšných konzultantů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur a rozšiřujeme naše řady! U nás Vás čeká práce, při které budete neustále komunikovat s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, energická a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme šikovného/ou kandidáta/ku, který/á by se chtěl uplatnit v oblasti recruitmentu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Náplň práce:

Každý den se budete věnovat aktivnímu recruitmentu a postupem času i komunikaci s našimi klienty. Rádi Vás naučíme nábor od úplných začátků. Nejdříve se tedy budete věnovat vyhledávání kandidátů na různé pracovní pozice. Postupem času Vás zapojíme také do komunikace s klienty.

Nejčastěji se budete pohybovat v naší databázi, na inzertních portálech a sociálních sítích jako je Facebook a LinkedIn, kde budete hledat a oslovovat zajímavé kandidáty. Samozřejmostí je komunikace - telefonická i osobní.

Koho hledáme:

- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s náborem zaměstnanců, bude to pro Vás výhodou.
- jste energická, komunikativní a samostatná osobnost, nehledáte překážky, ale cesty, jak věci mohou fungovat
- máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit

Co nabízíme?

- samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu
- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační finanční ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
- možnost spolupráce na zkrácený úvazek (30 h/týdně) - umíme být flexibilní
- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- práci v centru Kolína v přátelském kolektivu - budete mít vedle sebe naší zkušenou konzultantku Šárku, která Vám pomůže s adaptací a budete úzce spolupracovat
- příležitosti k rozvoji: nehodíme Vás do vody, čeká Vás propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání
- nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kamila Šedivá
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha
Česká republika