Hledáte práci? Vyberte si z 443 otevřených pozic

Finanční účetní (možnost i 1/2 úvazku)

Staňte se součástí naší interní finanční účtárny!

Zajímá Vás oblast finančního účetnictví? Rád/a byste pracoval/a pod křídly mezinárodní společnosti? Pokud jste na obě otázky odpověděl/a „ANO”, tak jste na správném místě!
Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné době mezi sebe hledáme kolegu, který posílí tým naší interní finanční účtárny.

Na této pozici získáte další cenné zkušenosti z oblasti účetnictví. A nebojte, ve všem Vás zaučíme. Co je na této pozici nejdůležitější? Chuť pracovat a stát se důležitým článkem napříč pobočkovou sítí po celé České republice.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

Dílčí část agendy finanční účtárny:
- cestovní výkazy (účtování, evidence vozů pro silniční daň),
- nájemné (administrativní správa informací),
- interní doklady (např. srážky za soukromé kilometry),
- platební příkazy,
- tvorba statistik,
- dohadné položky,
- majetek (tvorba a účtování pohybů, odpisy, ..).

Ad-hoc úkoly dle pokynů hlavní účetní.

Koho do našeho týmu hledáme?

- člověka se zájmem o oblast finančního účetnictví (nutná znalost základů účetnictví)
- přátelskou osobnost s chutí přijímat výzvy