Hledáte práci? Vyberte si z 363 otevřených pozic

Warehouse Manager

Jsme společnost, která v současné době prochází restrukturalizací, nastavujeme nové strategii a nabízíme Vám možnost ovlivnit chod společnosti, pokud chcete být součástí a pomoci nám při změně, čtěte dále.

Náplň práce:

- Zodpovědnost za chod svěřené skladu
- Vedení a řízení pracovníků skladu, včetně rozdělování podřízených do směn (do 20 lidí)
- Optimalizace interních procesů, včetně sledování jejich dodržování
- Odpovědnost za skladovou evidenci, inventury dodržování BOZP
- Komunikace s dodavateli i zákazníky

Co požadujeme?

- Zkušenost na obdobné pozici
- Angličtina na mírně pokročilé úrovni
- Týmovost, pozitivní přístup, komunikační dovednosti
- ŘP. Sk. B

Co vám můžeme nabídnout?

- Dovolená navíc
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Výhodné volání pro Vás i Vaše blízké
- Možnost ovlivnit strategie společnosti
- Další benefity formou kafeterie ve výši 3.000 Kč ročně dle vlastního výběru
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
- Výbornou dopravní dostupnost

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Jiráčková
17. listopadu 389
530 02  Pardubice I-Zelené Předměstí
Czech Republic
Telefon: 733 165 054