Hledáte práci? Vyberte si z 447 otevřených pozic

PLANT CONTROLLER - člen managementu společnosti

Jste schopen analyzovat a následně interpretovat finanční výsledky a to i v angličtině? Hledat oblasti možných úspor, podávat kvalifikované rady managementu a počítat návratnost investic nebo úspor na základě zlepšovacích návrhů?

Do managementu americké výrobní společnosti hledáme Plant Controllera s přesahem do finančního řízení.

Co Vás čeká:
- Úzká spolupráce s výrobou i top managementem společnosti
- Stanovování kalkulace nových projektů a investic
- Budgeting, forecasty, analýzy výrobních a provozních nákladů
- Vyhledávání příležitostí ke zlepšení podniku
- Příprava podkladů pro operativní rozhodování a posuzování obchodních příležitostí z krátkodobé a dlouhodobé perspektivy
- Reporting a komunikace s mateřskou firmou v angličtině

Očekáváme:
- Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- Praxi z výrobního controllingu
- Velmi dobrou znalost angličtiny (B2+)
- Znalost SAP velkou výhodou

Nabízíme:
- Motivační platové ohodnocení + roční bonus
- Flexibilní pracovní dobu
- 25 dní placené dovolené
- Příspěvek na stravné
- Příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
Krajinská 10
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: +420 727 924 395