Hledáte práci? Vyberte si z 363 otevřených pozic

Vedoucí elektroúdržby za 40 000 - 55 000 Kč!

Rodinná firma zabývající se těžbou, zpracováním vápna a vápenných
produktů pro průmyslové i komerční použití hledá Vedoucího elektroúdržby.

Co budete dělat?

  • Zabezpečení elektro údržby v celém závodě
  • Dodržování bezpečnostních standardů při reakci na možná rizika
  • Zadávání úkolů provozním elektrikářům
  • Objednávky na dodávku elektro materiálu a vybraných služeb
  • Kontrola funkčnosti linek a zadávání elektro oprav, zodpovědnost za hospodaření s materiálem potřebným na opravu v závodě
  • Údržba systémů PLC (SIMATIC S5,S7, ABB)

Co požadujeme?

  • Technické vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • Min. 3 roky praxe v oboru elektroslaboproud, případně automatizace
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • MS Word, Excel, SAP- uživatelská úroveň
  • Analytické myšlení, řešení problémů
  • Flexibilita, týmovost, orientace na výsledek

Co vám nabízíme?

  • Mzda 40 000 - 55 000 Kč
  • Čtvrtletní osobní ohodnocení, dodatková mzda
  • Nadstandardní příspěvek na stravování
  • Příspěvek při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na penzijní připojištění/kapitálové životní pojištění

V případě zájmu, prosím odpovězte na tento inzerát a přiložte svůj životopis. Budeme vás kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Kazdová
Panská 393/6
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 732 611 488