Hledáte práci? Vyberte si z 362 otevřených pozic

Administrativní pracovník ve skladu Jirny

Hledáte kombinaci administrativní práce s manuální a bydlíte v blízkosti Jiren nebo můžete do této lokalitu dojíždět? Pokud jste zvyklí pracovat ve dvousměnném provozu, tak nám o sobě dejte vědět. Těšíme se na Vaše reakce.

Náplň práce

telefonická, e-mailová komunikace s dopravci
řešení transferů
práce s PC
pickování a další skladové činnosti

Požadujeme

zkušenost v administrativě výhodou
manuální zručnost a ochota pracovat manuálně
časová flexibilita - práce ve dvousměnném provozu 6:00-14:00, 14:00-22:00 PO-PÁ

Nabízíme

práci na HPP v lokalitě Jirny u Prahy (dobrá dopravní dostupnost z Černého Mostu)
mzda 162 Kč/hod + 7500 Kč kvartální bonusy
příspěvek na stravné 80 Kč/odpracovaný den
23 dní dovolené po 1 roce v pracovním poměru
25 dní dovolené po 2 letech v pracovním poměru
flexi pasy v hodnotě 400 Kč k narozeninám zaměstnance
nástup možný ihned
teambulding
zdarma OOPP

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na jana.kaninska@manpower.cz Děkuji.

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Sokolovská 127/38
186 00  Praha-Praha 8 - Karlín
Česká republika