Hledáte práci? Vyberte si z 412 otevřených pozic

Pracovník zřizování služebnosti

Máte zkušenosti v oboru telekomunikací, jste aktivní řidič a vyhovuje Vám lokalita Praha 4 Kunratice? Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu. Dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce

aktivní řešení jednotlivých činnosti v rámci projektu
příprava smluv, vedení technických jednání a finální implementaci
koordinace a plánování činnosti napříč firmou
reporting stavu projektu

Požadujeme

SŠ vzdělání
zkušenost na podobné pozici
orientace v katastru nemovitostí výhodou
orientace v oblasti telekomunikací
ŘP sk. B
dobré vyjednávací schopnosti, orientace na výsledek
uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

HPP v kmenovém stavu společnosti na dobu neurčitou v lokalitě Praha 4 Kunratice (dobrá dopravní dostupnost ze stanice metra Budějovická)
mzda 30 000 Kč/měs.
neformální firemní kultura
práce v přátelském kolektivu
možnost odborného růstu
školení
nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na jana.kaninska@manpower.cz

Kontakt

MANPOWER, spol. s r.o.
Jana Káninská
Sokolovská 127/38
186 00  Praha-Praha 8 - Karlín
Česká republika