Hledáte práci? Vyberte si z 411 otevřených pozic

CNC programátor/ka - Kasejovice

Úvodník:

Pro ryze českou společnost, která sídlí v Kasejovicích a specializuje se na výrobu elektronických součástek do mikroskopů, hledáme CNC programátora/ku, který/á ocení čisté a nehlučné prostředí.

Popis pozice:

Programování pro systémy Fanuc, Okuma a jeho následná implementace do výroby
Volba použitých nástrojů
Obsluha CNC pro výrobu dílů v malosériové výrobě
V případě větší série bude k dispozici pracovník, který bude CNC obsluhovat místo Vás
1 směna (6:30-15:10)

Profil kandidáta:

Strojírenské vzdělání, které může být nahrazeno příslušnou praxí
Zkušenosti s programováním pro systém Fanuc
Znalost principů obrábění
Znalost čtení výkresové dokumentace
Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

Motivační mzda, která se odvijí o Vašich zkušeností
Uplatnění ve společnosti, která nepodléhá krizi
Plně dotované stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Velmi příjemné a čisté pracovní prostředí
Firemní akce v zimě i létě

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo neváhejte volat na telefonní číslo +420 703 865 307.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě
Telefon: +420 703 865 307