Hledáte práci? Vyberte si z 392 otevřených pozic

Inženýr kvality

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Inženýr/ka kvality!
Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo obor automotive!

Náplň práce:

- zlepšování kvality a standardů dle ISO 13485, řešení problematiky v této oblasti vč. zavádění nových nápravných a preventivních opatření
- koordinace tvorby kontrolních plánů a analýz rizik (FMEA)
- řešení procesních změn, validací či technické dokumentace
- zajištění podpory při externích auditech

Požadavky:

- SŠ/VŠ
- zkušenosti v oblasti kvality a znalost jejich nástrojů
- praxe na obdobné pozici
- znalost norem ISO výhodou
- komunikativní znalost AJ
- řp. B

Nabízíme Vám:

- atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování
- systém zaměstnaneckých výhod
- akce pro zaměstnance atd…

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup dle dohody
Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Czech Republic
Telefon: 724 389 072